Glas za otroke in družine

Pojdi na vsebino

AKTUALNO

NAPOVEDUJEMO


Kandidatke in kandidati liste Koalicija Kangler & Primc Združena desnica -
Glas za otroke in družine, Nova ljudska stranka Slovenije
za volitve v državni zbor Republike Slovenije dne 3.6.2018



VOLILNA ENOTA 1 - KRANJ

PAVEL RUPAR
rojen leta 1960, elektrotehnik, komercialist


1. JESENICE
Volilni okraj obsega občine: Kranjska Gora, Jesenice in Žirovnica.

FRANCI KINDLHOFER
rojen leta 1943, komercialist v zunanji trgovini, upokojenec


2. RADOVLJICA I
Volilni okraj obsega občine: Bled, Gorje in Bohinj.

MARTA KOGOVŠEK
rojena leta 1979, cvetličar, komercialist


3. RADOVLJICA II
Volilni okraj obsega občino Radovljica.

PRIM. JANEZ REMŠKAR
rojen leta 1947, zdravnik, specialist internist, primarij, upokojenec

4. KRANJ I
Volilni okraj obsega del Mestne občine Kranj (Center, Primskovo, Klanec, Vodov. Stolp, Kokrica, Predoslje, Suha, Britof).

PRIM. JANEZ REMŠKAR
rojen leta 1947, zdravnik, specialist internist, primarij, upokojenec

5. KRANJ II
Volilni okraj obsega del Mestne občine Kranj (Huje, Planina, Zlato Polje, Stražišče, Orehek, Bitnje, Besnica).

METKA ZEVNIK
rojena leta 1946, univ. dipl. inž. kemijske tehnologije, upokojenka

6. KRANJ III
Volilni okraj obsega naslednje občine: del Kranja ter Cerklje, Naklo, Preddvor, Šenčur in Jezersko.

PAVEL RUPAR
rojen leta 1960, elektrotehnik, komercialist


7. TRŽIČ
Volilni okraj obsega občino Tržič.

RAJKO PERČIČ
rojen leta 1963, ekonomski tehnik, komercialist


8. ŠKOFJA LOKA I
Volilni okraj obsega občino Škofja Loka.

METKA ZEVNIK
rojena leta 1946, univ. dipl. inž. kemijske tehnologije, upokojenka

9. ŠKOFJA LOKA II
Volilni okraj obsega občine: Gorenja Vas - Poljane, Železniki in Žiri.

MAG. JANEZ KUNC
rojen leta 1969, veterinar, vodja osemenjevalnega centra


10. KAMNIK
Volilni okraj obsega občini Kamnik in Komenda.

MARTA KOGOVŠEK
rojena leta 1979, cvetličar, komercialist


11. IDRIJA
Volilni okraj obsega občini Cerkno in Idrija.

VOLILNA ENOTA 2 - POSTOJNA

PETER ZIDAR
rojen leta 1951, profesor fizike, upokojenec

1. TOLMIN
Volilni okraj obsega občine: Bovec, Kobarid in Tolmin.

PETER ZIDAR
rojen leta 1951, profesor fizike, upokojenec

2. PIRAN
Volilni okraj obsega občino Piran.

DARINKA JURJEVEC
rojena leta 1954, ekonomist, zastopnik v mednarodni trgovini

3. IZOLA
Volilni okraj obsega občino Izola.

MIROSLAVA GANZITTI
rojena leta 1950, učiteljica glasbenega pouka, upokojenka

4. KOPER I
Volilni okraj obsega del Mestne občine Koper (Center).

MIROSLAVA GANZITTI
rojena leta 1950, učiteljica glasbenega pouka, upokojenka

5. KOPER II
Volilni okraj obsega del Mestne občine Koper (Koper Okolica).

MATIJA POTOKAR
rojen leta 1948, univ. dipl. pravnik, upokojenec

6. SEŽANA
Volilni okraj obsega občine: Sežana, Komen, Divača in Hrpelje-Kozina.

MAJDA ŽUŽEK
rojena leta 1950, magistrica religiologije in etike, upokojenka

7. ILIRSKA BISTRICA
Volilni okraj obsega občino Ilirska Bistrica.

MAJDA ŽUŽEK
rojena leta 1950, magistrica religiologije in etike, upokojenka

8. POSTOJNA
Volilni okraj obsega občini Pivka in Postojna.

SUZANA ŠULIN
rojena leta 1965, dipl. upravni organizator, poslovni sekretar


9. NOVA GORICA I
Volilni okraj obsega občine: Brda, Kanal, Miren-Kostanjevica, del Nove Gorice in del Renče-Vogrsko.

SUZANA ŠULIN
rojena leta 1965, dipl. upravni organizator, poslovni sekretar


10. NOVA GORICA II
Volilni okraj obsega občine: del Nove Gorice, del Renče-Vogrsko in Šempeter-Vrtojba.

DR. JANEZ CERKOVNIK
rojen leta 1962, doktor kemijskih znanosti, izr. prof. na fak. za kemijo

11. AJDOVŠČINA
Volilni okraj obsega občini: Ajdovščina in Vipava.

VOLILNA ENOTA 3 - LJUBLJANA CENTER

NORMA MARIJA KOROŠEC
rojena leta 1994, študentka matematike, študentka


1. LOGATEC
Volilni okraj obsega občine: Cerknica, Logatec, Loška Dolina in Bloke.

DR. SIMONA MEDVEŠČEK
rojena leta 1979, doktor kemijskih znanosti, raziskovalka

2. VRHNIKA
Volilni okraj obsega občino Volilni okraj obsega občine: Borovnica, Vrhnika in Log – Dragomer.

APOLONIJA NAGLIČ
rojena leta 1965, univ. dipl. ing. elektrotehnike, svetovalec


3. LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK I
Volilni okraj obsega občine: Ig, Velike Lašče, del Škofljice (KS Škofljica), Brezovica (Podpeč, Preserje, Vnanje Gorice, Notranje Gorice) in del Ljubljane (Črna Vas, Lipe, Del Barje).

BORUT VRŠČAJ
rojen leta 1953, elektronik, razvijalec, projektant


4. LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK II
Volilni okraj obsega občini: del Ljubljane (Rudnik, Rakovnik) in del Škofljica (KS Lavrica).

SMILJAN PURGER
rojen leta 1947, informatik, upokojenec


5. LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK III
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Vič, Vrhovci).

ŠPELA ROTAR
rojena leta 1978, univ. dipl. sociol. kulture, filoz., podjetniška mentorica

6. LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK IV
Volilni okraj obsega občine: Dobrova-Polhov Gradec, Horjul, del Brezovice in del Ljubljane.

INGO FALK PASCH WALLERSBERG
rojen leta 1941, univ. dipl. pravnik, upokojenec

7. LJUBLJANA-CENTER
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Center).

INGO FALK PASCH WALLERSBERG
rojen leta 1941, univ. dipl. pravnik, upokojenec

8. LJUBLJANA-ŠIŠKA I
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Spodnja Šiška).

BORUT VRČAJ
rojen leta 1953, elektronik, razvijalec, projektant

9. LJUBLJANA-ŠIŠKA II
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Dravlje, Podutik).

APOLONIJA NAGLIČ
rojena leta 1965, univ. dipl. ing. elektrotehnike, svetovalec

10. LJUBLJANA-ŠIŠKA III
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Koseze, Šentvid, Vižmarje).

ANTON KOKALJ
rojen leta 1960, univ. dipl. inž. el., učitelj

11. LJUBLJANA-ŠIŠKA IV
Volilni okraj obsega občine: Medvode, Vodice in del Ljubljane (Tacen, Stanežiče, Gameljne, Šmartno).

VOLILNA ENOTA 4 - LJUBLJANA BEŽIGRAD

DR. URŠKA FLORJANČIČ
rojena leta 1970, dr. kemijskega inženirstva, znanstvena sodelavka


1. KOČEVJE
Volilni okraj obsega občine: Kočevje, Kostel in Osilnica.

MAG. ANDREJA RAVNIHAR MEGUŠAR
rojena leta 1974, mag. mednarodnih odnosov, uradnik lokalne samouprave

2. RIBNICA
Volilni okraj obsega občine: Ribnica, Sodražica in Loški Potok.

MIHAEL JARC
rojen leta 1950, univ. ekonomist, upokojenec



3. GROSUPLJE
Volilni okraj obsega občine: Grosuplje, del Ivančne Gorice in Dobrepolje.

DR. LUKA ZEVNIK
rojen leta 1978, doktor znanosti, podjetnik



4. LITIJA
Volilni okraj obsega občine: Litija, Šmartno Pri Litiji in del Ivančne Gorice.

MIHAEL JARC
rojen leta 1950, univ. ekonomist, upokojenec


5. LJUBLJANA-MOSTE I
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Zalog, Besnica, Sostro, Bizovik) in del občine Dol pri Ljubljani (Dolsko).

DR. URŠKA FLORJANČIČ
rojena leta 1970, dr. kemijskega inženirstva, znanstvena sodelavka

6. LJUBLJANA-MOSTE II
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Fužine).

ZDENKO TRŠINAR
rojen leta 1949, avtomehanik, upokojenec


7. LJUBLJANA-MOSTE III
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Moste, Jarše, Zadobrova).

ZDENKO TRŠINAR
rojen leta 1949, avtomehanik, upokojenec


8. LJUBLJANA-BEŽIGRAD I
Volilni okraj obsega del občine Dol pri Ljubljani (Videm, Beričevo) in del Mestne občine Ljubljana (Črnuče, Ježica, Šentjakob, Savlje).

DR. LUKA ZEVNIK
rojen leta 1978, doktor znanosti, podjetnik


9. LJUBLJANA-BEŽIGRAD II
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Bežigrad, Tomačevo).

DR. MARTA CIRAJ
rojena leta 1956, doktor kmetijskih znanosti, sekretarka na Min. za zdravje

10. DOMŽALE I
Volilni okraj obsega del Mestne občine Ljubljana (Koseze, Šentvid, Vižmarje).Volilni okraj obsega občine: Lukovica, Moravče in del Domžal.

DR. MARTA CIRAJ
rojena leta 1956, doktor kmetijskih znanosti, sekretarka na Min. za zdravje

11. DOMŽALE II
Volilni okraj obsega občine: Trzin, Mengeš in del Domžal.

VOLILNA ENOTA 5 - CELJE

MARIJA GRAČNAR
rojena leta 1948, univ. dipl. prav., upokojenka

1. ŠENTJUR
Volilni okraj obsega občini: Šentjur in Dobje.

SONJA RAMŠAK
rojena leta 1958, dipl. upr. org., višja svetovalka 1

2. CELJE I
Volilni okraj obsega občine: Dobrna, Štore, Vojnik in del Mestne občine Celje.

MARIJA GRAČNAR
rojena leta 1948, univ. dipl. prav., upokojenka

3. CELJE II
Volilni okraj obsega del Mestne občine Celje.

FRANC RANČIGAJ
rojen leta 1958, univ. dipl. inž. stroj., inšpektor za delo

4. ŽALEC I
Volilni okraj obsega občine: Polzela, Žalec in del Velenja.

FRANC RANČIGAJ
rojen leta 1958, univ. dipl. inž. stroj., inšpektor za delo

5. ŽALEC II
Volilni okraj obsega občine: Prebold, Braslovče, Tabor in Vransko.

BOGOMIR ZAMERNIK
rojen leta 1964, elektrotehnik, svetovalec

6. MOZIRJE
Volilni okraj obsega občine: Gornji Grad, Ljubno, Luče, Solčava, Mozirje, Rečica ob Savinji in Nazarje.

ISMET DŽAMBIĆ
rojen leta 1953, ključavničar, upokojenec

7. VELENJE I
Volilni okraj obsega del Mestne občine Velenje.

ISMET DŽAMBIĆ
rojen leta 1953, ključavničar, upokojenec

8. VELENJE II
Volilni okraj obsega občine: Šoštanj, Šmartno ob Paki in del Velenja.

BARBARA TAURER
rojena leta 1974, ekonomski tehnik, prodajalka


9. SLOVENJ GRADEC
Volilni okraj obsega občini: Mislinja in Slovenj Gradec.

INES POŠTRAK
rojena leta 1973, poslovna sekretarka, direktorica podjetja

10. RAVNE NA KOROŠKEM
Volilni okraj obsega občine: Črna na Koroškem, Mežica, Ravne na Koroškem in Prevalje.

INES POŠTRAK
rojena leta 1973, poslovna sekretarka, direktorica podjetja

11. RADLJE OB DRAVI
Volilni okraj obsega občine: Dravograd in Radlje Ob Dravi.

VOLILNA ENOTA 6 - NOVO MESTO

MARJAN RAJK
rojen leta 1952, vinogradnik, kmečka opravila, upokojenec


1. ČRNOMELJ
Volilni okraj obsega občine: Črnomelj, Metlika in Semič.

DRAGO STEZINAR
rojen leta 1967, strojni tehnik, referent v logistiki


2. NOVO MESTO I
Volilni okraj obsega občine: del Novega mesta, Dolenjske Toplice, Šmarješke Toplice, Mirna Peč, Škocjan, Žužemberk in Šentjernej.

DRAGO STEZINAR
rojen leta 1967, strojni tehnik, referent v logistiki


3. NOVO MESTO II
Volilni okraj obsega občini: del Novega mesta in Straža.

ALEŠ PRIMC
rojen leta 1973, univ. dipl. filozof, kontrolor ukrepov razvoja podeželja

4. TREBNJE
Volilni okraj obsega občine: Trebnje, Mokronog-Trebelno, Šentrupert in Mirna.

IVANA ZAJC
rojena leta 1949, strojni tehnik, svetovalec direktorja

5. BREŽICE
Volilni okraj obsega občino Brežice.

IVANA ZAJC
rojena leta 1949, strojni tehnik, svetovalec direktorja

6. KRŠKO
Volilni okraj obsega občini: Krško in Kostanjevica na Krki.

MATJAŽ LULIK
rojen leta 1970, univ. dipl. filozof, bibliotekar

7. SEVNICA
Volilni okraj obsega občino Sevnica.

PETER HRASTELJ
rojen leta 1972, lesarski tehnik, turistični delavec

8. LAŠKO
Volilni okraj obsega občini Laško in Radeče.

ALEKSANDRA GREGL
rojena leta 1970, oblikovalka tekstilij in oblačil, svetovanje, umet. ustvarjanje

9. HRASTNIK
Volilni okraj obsega občino Hrastnik.

ALEKSANDRA GREGL
rojena leta 1970, oblikovalka tekstilij in oblačil, svetovanje, umet. ustvarjanje

10. TRBOVLJE
Volilni okraj obsega občino Trbovlje.

BOJAN SIMONČIČ
rojen leta 1961, elektrotehnik, podjetnik


11. ZAGORJE OB SAVI
Volilni okraj obsega občino Zagorje ob Savi.

VOLILNA ENOTA 7 - MARIBOR

KATARINA KUNEJ
rojena leta 1996, medicinska sestra, strežnica


1. ŠMARJE PRI JELŠAH
Volilni okraj obsega občine: Bistrica Ob Sotli, Kozje, Podčetrtek, Rogaška Slatina, Rogatec in Šmarje pri Jelšah.

MAJDA GANZITTI
rojena leta 1949, dipl. ekon., upokojenka


2. SLOVENSKA BISTRICA
Volilni okraj obsega občine: Slovenska Bistrica, Poljčane, Makole in Oplotnica.

MILAN STEBERNAK
rojen leta 1968, osnovno šolska, kmetovalec


3. SLOVENSKE KONJICE
Volilni okraj obsega občine: Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče.

SAŠA PERKLJIČ
rojena leta 1982, tehnik zdravstvene nege, srednja sestra v ambulanti

4. RUŠE
Volilni okraj obsega občine: Ruše, Lovrenc Na Pohorju in Selnica ob Dravi.

DANIJELA ŠERBINEK
rojena leta 1992, dipl. ekon., svetovalec

5. MARIBOR I
Volilni okraj obsega del Mestne občine Maribor (Reka Pohorje, Fram, Rače, Bresternica-Gaj, Limbuš, Pekre, Kamnica, Prežihov Voranc).

ŽELJKO VOGRIN
rojen leta 1959, univ. dipl. prav., upokojenec

6. MARIBOR II
Volilni okraj obsega občine: del Maribora (Tezno), del Hoče-Slivnice, Starše in Miklavž na Drav. polju.

FRANC KANGLER
rojen leta 1965, pravnik, vodja projektov

7. MARIBOR III
Volilni okraj obsega občini: del Maribora (Brezje, Dogoše, Zrkovci, Pernica) in Dupleka.

BORIS POPOVIĆ
rojen leta 1974, univ. dipl. teol., direktor

8. MARIBOR IV
Volilni okraj obsega del Mestne občine Maribor (Center).

BORIS POPOVIĆ
rojen leta 1974, univ. dipl. teol., direktor


9. MARIBOR V
Volilni okraj obsega del Mestne občine Maribor (Studenci, Magdalena, Pobrežje).

BOJAN PERMOZER
rojen leta 1969, univ. dipl. ekon., predsednik invalidske organizacije

10. MARIBOR VI
Volilni okraj obsega del Mestne občine Maribor (Tabor, Razvanje, Radvanje).

DR. BORIS KOSTANJEVEC
rojen leta 1958, doktor pravnih znanosti, monitoring poslovanja


11. MARIBOR VII
Volilni okraj obsega del Mestne občine Maribor (Tabor, Pobrežje, Tezno).

VOLILNA ENOTA 8 - PTUJ

ŽELJKA VOJTA BABIČ
rojena leta 1957, ekonomsko-turistični tehnik, upokojenka

1. LENDAVA
Volilni okraj obsega občine: Velika Polana, Črenšovci, Kobilje, Lendava, Dobrovnik, Odranci in Turnišče.

MIRAN HERGULA
rojen leta 1975, tehnolog, tehnolog v VDC

2. ORMOŽ
Volilni okraj obsega občine: Ormož, Sveti Tomaž in Središče ob Dravi.

JOŽEF JANDL
rojen leta 1952, univ. dipl. prav., pravnik

3. LJUTOMER
Volilni okraj obsega občine: Ljutomer, Križevci, Razkrižje in Veržej.

BISERKA SMOLEK
rojena leta 1965, konfekcionarka, konfekcionarka

4. MURSKA SOBOTA I
Volilni okraj obsega občine: del Murske Sobote, del Moravskih Toplic, Cankova, Tišina, Gornji Petrovci, Šalovci, Hodoš, Grad, Kuzma, Puconci in Rogašovci.

MAG. ANTON ŠTIHEC
rojen leta 1964, univ. dipl. inž. grad., projektant v gradbeništvu

5. MURSKA SOBOTA II
Volilni okraj obsega občine: del Murske Sobote, del Moravskih Toplic in Beltinci.

ŽELJKA VOJTA BABIČ
rojena leta 1957, ekonomsko-turistični tehnik, upokojenka


6. GORNJA RADGONA
Volilni okraj obsega občine: Apače, Gornja Radgona, Radenci in Sveti Jurij.

FRANCI DONKO
rojen leta 1967, univ. dipl. teol., novinar in tv voditelj


7. LENART
Volilni okraj obsega občini: del Maribora (Brezje, Dogoše, Zrkovci, Pernica) in Dupleka.Volilni okraj obsega občine: Lenart, Sv. Jurij v SG, Sveta Trojica v SG, Sv. Ana v SG, Benedikt in Cerkvenjak.

VESNA MUJAKOVIĆ
rojena leta 1984, univ. dipl. prav., direktorica


8. PESNICA PRI MARIBORU
Volilni okraj obsega občine: Kungota, Pesnica in Šentilj.

FRANC PUKŠIČ
rojen leta 1955, univ. dipl. inž. el., inženiring, nadzorni, vodenje investicij

9. PTUJ I
Volilni okraj obsega občine: del Ptuja, Sveti Andraž v SG, Trnovska vas, Destrnik, Dornava, Gorišnica, Juršinci in Markovci.

FRANC PUKŠIČ
rojen leta 1955, univ. dipl. inž. el., inženiring, nadzorni, vodenje investicij

10. PTUJ II
Volilni okraj obsega občini: del Ptuja in Hajdina.

ZDENKA HOLC
rojena leta 1960, ekonomist, finančnik


11. PTUJ III
Volilni okraj obsega občine: Cirkulane, Kidričevo, Majšperk, Žetale, Videm, Podlehnik in Zavrč.

10. maj 2018
NOVA24TV

Prof. dr. stane Granda in mag. Andreja Ravnihar Megušar
KDO IMA KLJUČ DO DELAVCEV IN KMETOV?
-------------------

-------------------


Aleš Primc: Najprej družina
v torek, 15. 5. 2018, ob 14.00
v sredo, 16. 5. 2018, ob 08.00

Franc Kangler: Pravično pravosodje in varna država
v torek, 15. 5. 2018, ob 20.40
v sredo, 16. 5. 2018, ob 14.40
v četrtek, 17. 5. 2018, ob 08.40

   
-------------------
Nov dokaz, da se sodstvo že 11 dni volilne kampanje vpleta v volitve in dela krivico @ZdruzenaDesnica.
 
To, kar delajo nam, se ne more zgoditi nikjer v Evropi. Hvala dr. Juriju Toplaku za strokovnost in pogum.
-------------------
Soočenje 08.05.2018 Nova24TV: Gosti Uroš Prikl, Metka Zevnik in Marko Štrovs

-------------------
VPRAŠANJE ŽENSKIH KVOT
 
»Enakosti ni. Enakovrednost – seveda, enakopravnost – vsekakor, enakost – nikoli« (T. Jecl)

 
Gostji: mag. Andreja R. Megušar in Alenka Jeraj


Spoštovani,

danes 1. marca 2018 je potekala predstavitev koalicije Kangler & Primc - Združena desnica v katero sta združeni politični stranki Nova ljudska stranka Slovenije in Glas za otroke in družine. [več]

KREKOVE MISLI ZA DANAŠNJI ČAS

Otroci pripadajo staršem. Ker sami ne morejo otrok naučiti vsega potrebnega, zato so zvezani v državi in plačujejo davke in naklade in zidajo šole, da se v šolah otroci naučé, česar se doma ne morejo. Pri tem pa nočejo pripustiti nobeno trenotje, da bi kdo drugi imel vrhovno oblast nad otroki, nego oni sami. Samo takrat, če bi kak oče ali mati tako zanemarjal svoje dolžnosti, da bi otrok trpel veliko škodo, se sme država proti staršem potegniti za otrokove pravice. Taki slučaji so pa redki. In na vsa usta povemo, da sodbe o tem ne moremo prepuščati liberalcem.
Učitelji so namestniki staršev, od njih plačani pooblaščenci in v imenu staršev morajo učiti in vzgajati otroke, ne pa v imenu države ali dežele, ne v imenu kakega okrajnega ali deželnega šolskega sveta. Deželni šolski svet bi moral po duhu naših postav skrbeti, da bi se to izvrševalo. Zato je njegova dolžnost, najprej poskrbeti, da noben učitelj pri svojem delu ne bo nasprotoval tistim dolžnostim, ki jih imajo starši do svojih otrok. Postava, ki veže starše, da morajo pošiljati otroke v šolo, mora biti tako zavarovana, da pri tem starši ohranijo mirno vest. Prej nego vsaka državna postava veže starše njihova naturna dolžnost, da morajo otroke učiti v verskem in nravnem duhu. Zato pa mora v njih imenu šolska gosposka skrbeti, da se to tudi zgodi. Krščanski starši nimajo volje, da bi svoje otroke pošiljali v šole, ki jih sami plačujejo, zato, da bi se tam pohujševali in odtujevali veri, domu in družini …
Janez Evangelist Krek: Čigavi so otroci?, v: Domoljub, 6. april 1905, št. 7, str. 97


VABILO ZA DONACIJO

Naša stranka GLAS ZA OTROKE IN DRUŽINE zagovarja vrednote, za katere se zavzema tudi Gibanje za otroke in družine in jih želi živeti, razširjati in udejanjati – družina z očetom, mamo in otroci, ljubezen do domovine, spoštovanje človekovega življenja in dostojanstva od spočetja do naravne smrti, resnica in poštenost, pravičnost in zvestoba – pri čemer je Bog postavljen v samo srce in središče vsega delovanja. Življenje stranke predstavljajo ljudje, njihova energija in volja do sprememb. Vseeno pa za razvoj in napredek nujno potrebujemo tudi finančna sredstva.
V kolikor ste začutili, da bi stranko GLAS ZA OTROKE IN DRUŽINE in njena prizadevanja za pravično in demokratično Slovenijo želeli finančno podpreti, lahko vaš dobrodelni prispevek nakažete na TRR stranke: SI56 6000 0000 0755 022 s pripisom Donacija.
Še tako majhen prispevek, lahko naredi veliko spremembo. Iskrena hvala, ker nam stojite ob strani s svojimi darovi in molitvijo! Vsi, ki ne zmorete darovati v finančnem smislu, iskreno povabljeni, da nas še naprej podpirate z molitvijo.

Naša himna:
Avtor besedila in glasbe je Leon Oblak.
Poveži se z nami
Osnovni podatki
Naslov
DŠ: 45485712
Glavno tajništvo
Datum ustanovitve: 25.03.2017
Stari trg 11 a
MŠ: 4098137000
Tel.: +386 31 330 436
Predsednik: Aleš Primc
1000 Ljubljana
TRR: SI56 6000 0000 0755 022 (LON)
E-pošta: zaotrokeindruzine@gmail.com
Nazaj na vsebino